Hazırlık Sınavları

İki farklı sınav bulunuyor hazırlığa başlarken. Hazırlığı atlamak istemiyorsam hangisine girmeliyim? İki sınav da zorunluysa seviyemin yeterli olması halinde hazırlığı okumak istiyorum diye bir başvuruda bulunabiliyor muyum?

Güneş Padem 28.08.2021 60 Görüntülenme
1 Cevap

Pazarlama

merhaba, ben İşletme bölümünüzü tercih etmek istiyorum ama bir sorum olucak, benim İşletme bölümünü tercih etmeyi isteme sebebim gelecekteki kariyerimin pazarlama üzerine olmasını istemem, bölümünüzü pazarlama eğitimi açısından değerlendirebilirseniz çok memnun olurum

tigrevo 13.08.2021 73 Görüntülenme
1 Cevap

Kararsızlık

Ben bütün yıl hukuk fakültesinde okumak için çalıştım ancak sıralamam yetmeyecek gibi duruyor. Şu an Uluslararası İlişkiler düşünüyorum ancak herhangi bir bilgim yok. Neden üniversitenizi seçmeliyim ve mezun olduktan sonra iş imkanları nasıl oluyor bilgilendirir misiniz lütfen.

Muhammet Enes 14.08.2021 74 Görüntülenme
1 Cevap
Daha Fazla Göster

İys Başvurusu Reason Kısmı

Merhaba ben okula yeni kaydoldum iys sınavının başvurusunda reason kısmında 3 tane seçenek var birisi amnesty, diğeri 35. madde ve öteki september exam right. Ben yks ile yeni yerleşen birisi olarak hangisini seçmeliyim

Ali İhsan Özdemir 06.09.2021 47 Görüntülenme
Cevaplanmamış

Çap

ODTÜ uluslararası ilişkiler bölümünü yazmayı düşünüyorum. iktisadi ve idari bilimler fakültesinde bulunuyormuş. İşletme ile ÇAP yapma imkanının olup olmadığını araştırıyorum. ÇAP programları içinde bulamadım. Bu işletme ile ÇAP yapılamayacağı anlamına mı geliyor?

Mehmet Ali Çakır 13.08.2021 83 Görüntülenme
1 Cevap
Daha Fazla Göster
Clicky